Sevgiliye Af dileme Mesajları

UNUTULDUGUNU SANMA, HATIRALARDA SAKLISIN. GUN OLURDA KULAGIN CINLARSA, KALBIN DUYGULARA KAPILIR, GOZLERIN DALARSA BILKI SENI SENI ANIYORUM!

BILMENI ISTIYORUM SEVGILIM! DUSLERDE YATAN DEGIL, NABIZDA ATAN BIR DUYGUDUR ICIME SAPLADIGIN!

BIR GÜN GELECEĞIM YÜRÜYECEĞIM SANA DOĞRU SONRA USULCA BAŞIMI KALDIRIP GÖZLERIMI DIKECEĞIM HÜCRELERINE BIR OK OLUP SAPLANACAĞIM YÜREĞINE HÜCUM EDECEĞIM ELLERINE GÖZLERINE HASRETINE AŞKINA HÜCUM HÜCUM HÜCUM…TA KI BIR BIR KALELERINI ALANA DEK FETHEDENE DEK .SEN KADINIM IŞGALIMSIN IŞGALIMDESIN!

CICEK SULADIM YAGMURLU HAVADA. CAYA TUZ EKTIM, ASA SEKER KOYDUM. PALTO GIYDIM GUNES BENI YAKARKEN. HAY ALLAH! BEN YINEMI ASIK OLDUM?

YALNIZ VE UYKUSUZ GECELERDE SENI DUSUNURKEN, YAGMUR DAMLALARININ GUZELLIGINI VE PARILDA¤¤¤¤¤ AKIP GITMELERINI, HEP SANA BENZETIRIM…

TUT KI IKI NOKTAYIZ, BIRBIRINDEN UZAK BIR CIZGIYLE ARAMIZI BIRLESTIRIYORUM. SONRA BIR KALP CIZIP, ICINE SENI YERLESTIRIYORUM.

ASK KAPIYI CALMISSA, GONULE YASAK OLMAZ. KALBIM SENI SECMISSE GERIYE DONUZ OLMAZ…

ADINA HEP “SEVGILIM AŞKIM BITANEM BEBEĞIM CANIM MINIKKUŞUM” DEDIM.YOKLUĞUNDA ACI ÇEKTIM.SEN ZATEN GERÇEKTE HIÇ VAR OLMADINKI SEVGILI.OYSA BEN SENI HEĞ GERÇEKTEN VARSIN BILDIM VE HEP GERÇEKTEN SEVDIM.

GEL ARTIK GELDE BITSIN BU ACI.BIRAZDA GÖZLERINLE SEV BENI, ELIN DOKUNSUN ELIME TENIN TENIME… BEN HAYAL DEĞILIM GERÇEĞIM ETIMLE CANIMLA DE. GELDE BU CAN SENIN ARTIK DE… GELDE NEFES ALAYIM YAŞADIĞIMI HISSEDEYIM BENDE.

OLMAZ HIS KEDERI OLMAZ HIC TASAM SASIRIR KALIRDIM ASKI TANISAN BEKLEMEZ GELIRDIM YERINDE OLSAM GELIVER YANIMA GULDUR YUZUMU!

ATESIMI GUNESE VERDIM YOKLUGUMDA SENI ISTSIN DIYE. NEFESIMI RUZGARA VERDIM SACLARINI SAVURSUN DIYE. SEVGIMI BULUTLARA YUKLEDIM RAHMET OLSUN UZERINE YAGSIN DIYE. HABERIN VARMI?

ASKI REDDETMEK, GUNESIN BATISINI GORMEKTEN UZUNTU DUYDUGUN ICIN DOGUSUNU IZLEMEKTEM ZEVK ALMAYI REDDETMEYE BENZER.

HAYALLER GERÇEKLER KARIŞTIĞI AN, SEN DOĞDUN HAYATIMA.NE GERÇEĞIMSIN NE DE HAYALIM.SEN BENIM DIĞER YARIM, SEN BENIM VAZGEÇILMEZIMSIN.

AL AL OLMUŞ YANAKLAR, KIRAZ BALDIR DUDAKLAR, BIR ÖPÜCÜK VER BANA, GÜZEL BUNDAN NE ÇIKAR…

YAKTI BENI AŞK ATEŞIN, GÜZELLIKTE VAR MI EŞIN, AYIM SENSIN HEM GÜNEŞIM, CANIM BIR TANEM MELEĞIM…

BIR GUN SENSIZ KALMAYA KARAR VERIRSEM, BILKI SEVGIN KALBIMDE GOMULU, BILKI KOKUN HALA TENIMDE, BILKI BEN SENDEN DEGIL, YASAMAKTAN VAZGECMISIM.

HAYALLERLE GERCEKLER KARISTIGI AN, SEN DOGDUN HAYATIMA. NE GERCEGIMSIN NEDE HAYALIM. SEN BENIM DIGER YARIM, SEN BENIM VAZGECILMEZIMSIN.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir